Sukcesy Uczniów

OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW W NAUCE 
I SPORCIE

Odznakę „Złotej Sowy” otrzymują absolwenci gimnazjum, którzy na świadectwie ukończenia gimnazjum otrzymali oceny bardzo dobre i celujące oraz wzorowe zachowanie.

W roku szkolnym 2012/2013 zaszczytny tytuł 
„Absolwent Publicznego Gimnazjum Złota Sowa” otrzymują:

1.     Patrycja Maciejewska klasa III d – 5,89

2.     Patrycja Kałużna klasa III d – 5,44

3.     Konstancja Kata klasa III a – 5,28

4.     Monika Wojciechowska klasa III d – 5,28

Do „Złotej Dziesiątki” należą:

L.p.

Imię i Nazwisko

Klasa

Średnia ocen

1.

Patrycja Maciejewska

III d

5,89

2.

Patrycja Kałużna

III d

5,44

3.

Paulina Bębnowska

II d

5,33

4.

Maria Herczyńska

III a

5,28

5.

Konstancja Kata

III a

5,28

6.

Monika Wojciechowska

III d

5,28

7.

Dominika Fiedler

III d

5,22

8.

Renata Pluskota

III a

5,22

9.

Marta Kucharska

I d

5,17

10.

Karolina Kamecka

I c

5,15

11.

Krzysztof Szcześniak

I c

5,15

Za wysokie wyniki w sporcie, za reprezentowanie szkoły w zawodach 
i turniejach sportowych na szczeblu gminnym i powiatowym w latach 
2010-2013 medale i dyplomy otrzymują:

1.     Renata Pluskota

2.     Karolina Włodarczyk

3.     Anita Kazimierczak

4.     Szymon Hofman

5.     Piotr Czarnecki

6.     Adrian Mularczyk

Uczniowie, którzy osiągnęli najwyższe wyniki w nauce i zachowaniu 
w roku szkolnym 2011/2012 – „Złota Dziesiątka”:

L.p.

Imię i nazwisko

Klasa

Średnia ocen

1.

Kinga Grabarczyk

III b

5,56

2.

Maciejewska Patrycja

II d

5,50

3.

Jakub Dobrowolski

III b

5,44

4.

Kacper Matusiak

III c

5,44

5.

Aleksandra Belica

III a

5,28

6.

Kinga Gradzik

III a

5,28

7.

Patrycja Sukiennik

III d

5,22

8.

Patrycja Kałużna

II d

5,20

9.

Paulina Dobrowolska

III d

5,17

10.

Bartosz Kamecki

III a

5,17

Absolwent Publicznego Gimnazjum "Złota Sowa”

rok szkolny 2008/2009

Magdalena Czarnecka

Sylwia Kucharska

Magdalena Wieczorek

Krzysztof Mysiak

rok szkolny 2009/2010

Angelika Owczarek

Daria Zyrka

Martyna Pluskota

Krzysztof Kolanek

rok szkolny 2010/2011

Martyna Wujak z klasy IIIa - średnia 5,81

Joanna Hofman z klasy IIIa - średnia 5,69

rok szkolny 2011/2012

Kinga Grabarczyk - średnia 5,56

Jakub Dobrowolski - średnia 5,44

Kacper Matusiak - średnia 5,44

Aleksandra Belica - średnia 5,28

 

Wykaz osiągnięć uczniów 

Publicznego Gimnazjum 
im. Jana Pawła II w Szczercowie
w konkursach i zawodach 
w roku szkolnym 2012/2013

 

 

Szczerców, 07.05.2013r.

KONKURSY POZASZKOLNE 2012/2013

Lp.

Nazwa konkursu

Zakres

Osiągnięcia

1.      

 

Turystyczny Marsz na Orientację     „Orientuj się                 i Licz”

międzynarodowy

I miejsce w kategorii wiekowej gimnazjum:

Daria Smolarczyk

Mateusz Sypniewski

Adrian Pietrzyk         

2.      

 

Przegląd Piosenki Patriotycznej                 i Żołnierskiej „Moja Ojczyzna”

regionalny

Wyróżnienie – Beata Moskot

3.      

 

Przegląd Piosenki Patriotycznej                 i Żołnierskiej „Moja Ojczyzna”

regionalny

Wyróżnienie – Wiktoria Wolska

4.      

 

 Śpiewamy Hemara

regionalny

II miejsce – Wiktoria Wolska

5.      

 

Powiatowy Turniej Wiedzy Pożarniczej     i Ekologicznej „Młodzież zapobiega Pożarom i Chroni Środowisko”

powiatowy

II miejsce – Mateusz Kaczmarski

6.      

 

Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa 
w Ruchu Drogowym

ogólnopolski

I miejsce                     w eliminacjach powiatowych

7.      

 

Ogólnopolski                Turniej Bezpieczeństwa 
w Ruchu Drogowym

ogólnopolski

I miejsce indywidualne 
w etapie powiatowym – Adrian Pietrzyk

8.      

 

Rolnik– zawód niebezpieczny

wojewódzki

Wyróżnienie

Adrian Pietrzyk

9.      

 

Festiwal „Kolęda pieśnią zgody”

wojewódzki

III miejsce
Wiktoria Wolska

10. 

 

Piosenki Stanu Wojennego

wojewódzki

II miejsce
Wiktoria Wolska

11. 

 

Międzynarodowy Festiwal Kolęd             i Pastorałek

międzynarodowy

Wiktoria Wolska

12. 

 

Konkurs Recytatorski Poezji Adama Mickiewicza

powiatowy

Patrycja Maciejewska

Klaudia Zduńska

Krzysztof Bednarek

Krzysztof Szcześniak

13. 

 

Konkurs Recytatorski Twórczości Czesława Miłosza

międzyszkolny

Patrycja Kamieniak

Julia Glanc

Damian Kamyszek

14. 

 

Turniej Bezpieczeństwa      w Ruchu Drogowym

ogólnopolski

III miejsce

 

  

KONKURSY SZKOLNE 2012/2013

Lp.

Nazwa konkursu

Zakres

Osiągnięcia

1.        

 

Konkurs na Szopkę Bożonarodzeniową

szkolny

I miejsce:

Katarzyna Dłubak 
II miejsce:

Weronika Kuniewska  

2.        

 

Szkolny Konkurs Literacki  w ramach projektu „Biblioteka dobre miejsce dla człowieka”

szkolny

I miejsce:

Sylwia Stelmach

Julia Sadowy

II miejsce:

Wiktoria Jędraszek

Norbert Bednarski

III miejsce:

Julia Glanc

3.        

 

Szkolny Konkurs Poezji Miłosnej

szkolny

I miejsce:

Krzysztof Bednarek

4.        

 

Szkolny Konkurs Poezji Patriotycznej

szkolny

I miejsce:

Patrycja Maciejewska

Damian Kamyszek

II miejsce:

Natalia Papuga

Kamil Pielusiński

III miejsce:

Julia Gabrysiak

Krzysztof Szcześniak

Wyróżnienie:

Karolina Kamecka

Michał Brożyński

Dawid Owczarek

5.        

 

Konkurs Piosenki Obcojęzycznej

szkolny

I miejsce:

Patrycja Maciejewska

Wiktoria Wolska

II miejsce:

Paulina Bębnowska

III miejsce:

Weronika Kuniewska

Kinga Walaszczyk

Wyróżnienie:

Natalia Papuga

6.        

 

Konkurs Recytatorski Poezji Patriotycznej

szkolny

I miejsce:

Patrycja Maciejewska

Damian Kamyszek

II miejsce:

Natalia Papuga

Kamil Pielusiński

III miejsce:

Julia Gabrysiak

Krzysztof Szcześniak

Wyróżnienie:

Karolina Kamecka

Dawid Owczarek

Michał Brożyński

7.        

 

Konkurs Kolęd i Pastorałek „Hej kolęda, kolęda”

szkolny

I miejsce:

Wiktoria Wolska

Beata Moskot

II miejsce:

Kinga Walaszczyk

 

ZAWODY SPORTOWE 2012/2013

Lp.

Rodzaj i nazwa zawodów

Miejsce

Nazwiska uczniów

1.        

 

INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA
W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH 14.09.2012r

(szkolne)

I     miejsce

II    miejsce

III   miejsce


IV   miejsce

V    miejsce

VI   miejsce

VII  miejsce

VIII miejsce

IX   miejsce

X    miejsce

1.   Stępnik Julia

2.   Włodarczyk Karolina 

3.  Mateusiak Aleksandra

4.   Dziarek Izabella

5.  Rozwandowicz Sandra

6.   Pluskota Renata

7.   Stępień Justyna

8.   Szczepanik Sylwia

9.   Mirowska Kinga

10. Maciejewska Patrycja

2.        

 

INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH 14.09.2012r

(szkolne)

I     miejsce

II    miejsce

III   miejsce

IV   miejsce

V    miejsce

VI   miejsce

VII  miejsce

VIII miejsce

IX   miejsce

X    miejsce

1.     Labryszewski Jakub

2.     Kur Marcin

3.     Ptak Dominik

4.     Drągowski Paweł

5.     Czarnecki Piotr

6.     Kaczmarski Mateusz

7.     Mularczyk Adrian

8.     Zatorski Kamil

9.     Woźniak Michał

10.   Kuliński Robert

3.        

 

„MIKOŁAJKOWY” W PIŁKĘ SIATKOWĄ 3,4.12.2012r.

(szkolne)

I miejsce

II miejsce

III miejsce

Klasy III dziewczyny

Klasy II  dziewczyny

Klasy I   dziewczyny

4.        

 

„MIKOŁAJKOWY” W PIŁKĘ SIATKOWĄ 3,4.12.2012r.

(szkolne)

I miejsce

II miejsce

III miejsce

Klasy III  chłopcy

Klasy I   chłopcy

Klasy II  chłopcy

5.        

 

MISTRZOSTWA HALOWEJ PIŁKI NOŻNEJ CHŁOPCÓW KLAS I, II.

(szkolne)

 

 

 

 

 

 


 I miejsce

II miejsce

III miejsce

IV miejsce

 
I miejsce

II miejsce

III miejsce

IV  miejsce

Klasy I:

klasa I b

       klasa I d

       klasa I a

       klasa I c

Klasy II:

      klasa II d

      klasa II c

      klasa II b

      klasa II a

6.        

 

SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE DZIEWCZYN– 9.10.2012r

(powiatowe)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE CHŁOPCÓW– 9.10.2012r.

(powiatowe)

 

 

 

 

 

 

 

IV MIEJSCE

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

V MIEJSCE

 

 

 

 

Drużyna:

1. Stępnik Julia

2. Włodarczyk Karolina

3. Mateusiak Aleksandra

4. Dziarek Izabella

5. Rozwandowicz Sandra

6. Pluskota Renata

7. Stępień Justyna

8. Szczepanik Sylwia

9. Mirowska Kinga

10. Maciejewska Patrycja

 

1.Labryszewski Jakub

2. Kur Marcin

3. Ptak Dominik

4. Drągowski Paweł

5. Czarnecki Piotr

6. Mularczyk Adrian

7. Zatorski Kamil

8. Kuliński Robert

9. Hofman Szymon

10. Światłowski Dominik

7.        

 

INDYWIDUALNE BIEGI PRZEŁAJOWE 20.09.2012r. (powiatowe)

 

 

17 miejsce

35 miejsce

49 miejsce

33 miejsce

44 miejsce

38 miejsce

47 miejsce

49 miejsce

51 miejsce

44 miejsce

1. Stępnik Julia

2. Włodarczyk Karolina

3. Mateusiak Aleksandra

4. Dziarek Izabella

5. Rozwandowicz Sandra 

6. Labryszewski Jakub

7. Kur Marcin 
8. Ptak Dominik 

9. Drągowski Paweł

10. Czarnecki Piotr

8.        

 

Powiatowe Mistrzostwa w Tenisie stołowym 29.11.2012r.

Miejsce V

 

 

 

 

 

 Miejsce XII.

 

Chłopcy:

1. Peczka Rafał

2. Mularczyk Adrian

3. Kochelski Bartłomiej

 

 

Dziewczyny:

1.Bernat Aleksandra

2. Jędraszek Daria

3.Mateusiak Aleksandra

9.        

 

Powiatowe Mistrzostwa w Piłce Siatkowej Dziewczyn

III Miejsce

1. Dziarek Izabella

2. Jabłoniak Angelika

3. Rozwandowicz Magda

4. Szczepanik Sylwia

5. Mirowska Kinga

6. Kazimierczak Anita

7. Stępień Justyna

8. Włodarczyk Karolina

9. Pluskota Renata

10. Kałużna Aleksandra

11. Kazimierczak Patrycja

10.     

 

Powiatowe Mistrzostwa w Piłce Siatkowej Chłopców

III Miejsce

1. Wąsik Marcin

2. Mularczyk Adrian

3. Hofman Szymon

4. Godek Kamil

5. Mularczyk Maksym

6. Czarnecki Piotr

7. Labryszewski Jakub

8. Pacholak Adrian

9. Światłowski Dominik

11.     

 

TURNIEJ SPORTOWY POMIĘDZY GIMNAZJUM,             A ZESPOŁEM SZKÓŁ PONADGIMNAZJIALNYCH         W SZCZERCOWIE – 22 MARCA 2013r.

 

18:0 (koszykówka)

2:0

(siatkówka)

2:5

(piłka nożna)

0:14
(koszykówka)

2:1

(siatkówka)

PG Szczerców (dziewczyny)

PG Szczerców (dziewczyny)

 

ZSP Szczerców
(chłopcy)

ZSP Szczerców (chłopcy)

 

PG Szczerców (chłopcy)

 

12.     

 

Turnirej Piłki Nożnej Halowej „Pamapol cup” w Ruścu

IV miejsce

Chłopcy

 

 

Wykaz osiągnięć uczniów 

Publicznego Gimnazjum 
im. Jana Pawła II w Szczercowie
w konkursach i zawodach 
w roku szkolnym 2011/2012

  


Szczerców, 07.05.2013r.

KONKURSY POZASZKOLNE 2011/2012

Lp.

Nazwa konkursu

Zakres

Osiągnięcia

1.

XII Regionalny Przegląd Piosenki         Patriotycznej                    i Żołnierskiej Moja Ojczyzna

regionalny

II miejsce: w kategorii soliści gimnazja

Wiktoria Wolska

2.

Konkurs MuzycznyPiosenki Stanu Wojennego

regionalny

II miejsce:

Wiktoria Wolska

3.

II Konkurs Hemar Śpiewa

regionalny

I miejsce:

Wiktoria Wolska

4.

III Regionalny Konkurs Piosenki Angielskiej         i Niemieckiej Muzyka łagodzi Obyczaje

regionalny

III miejsce:

Wiktoria Wolska

5.

X Regionalny Festiwal Wokalny Warta Song

regionalny

Nagroda specjalna:Wiktoria Wolska

6.

Konkurs Igłą malowane

ogólnopolski

I miejsce w kategorii inne techniki

Bartłomiej Klimas

7.

Konkurs Igłą malowane

ogólnopolski

I miejsce w kategorii patchwork i aplikacje:

Kinga Mirowska

8.

Albus 2012 FIZYKA

ogólnopolski

Dyplom wyróżnienia:

Konstancja Kata

Renata Pluskota

Maria Herczyńska

9.

Albus 2012 MATEMATYKA

ogólnopolski

Dyplom laureata:
Partycja Kałużna

Kacper Matusiak

Dyplom wyróżnienia:

Klaudia Stępień

Karolina Wieczorek

Ewelina Karasińska

10.

XXXV Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym

ogólnopolski

IV miejsce drużynowo
w                 eliminacjach wojewódzkich

11.

Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa 
w Ruchu Drogowym

ogólnopolski

I miejsce drużynowo 
w eliminacjach powiatowych

12.

Konkurs Wiedzy Pożarniczej                             i Ekologicznej

regionalny

VIII miejsce

13.

Konkurs Recytatorski         w ZSP 
im. A. Mickiewicza             w Bełchatowie

regionalny

I miejsce

14.

Konkurs Literacki w PG nr 4 im. K.K. Baczyńskiego

regionalny

III miejsce

15.

Konkurs Recytatorski     w ZSP im. Czesława Miłosza w Szczercowie

regionalny

wyróżnienie

 

 

KONKURSY SZKOLNE 2011/2012

Lp.

Nazwa konkursu

Zakres

Osiągnięcia

1.

Konkurs Literacki na najlepszą opowieść mitologiczną

szkolny

II miejsce:

Sylwia Stelmach

2.

Konkurs recytatorski poświęcony twórczości Czesława Miłosza

szkolny

II miejsce:

Paulina Malinowska

3.

Konkurs plastyczny (biblioteczny)

szkolny

 

4.

Konkurs literacki (biblioteczny)

szkolny

 

5.

Konkurs Poezji Patriotycznej

szkolny

I miejsce:

Karol Szcześniak

II miejsce:

Martyna Wujak

Patrycja Maciejewska

III miejsce:

Szymon Przybył

6.

Konkurs Wiedzy o Janie Pawle II

szkolny

I miejsce:

Herczyńska Maria

II miejsce:

Szcześniak Karol

III miejsce:

Pacholak Ewelina

7.

Konkurs literacki na interpretację aforyzmów Janusza Korczaka

szkolny

I miejsce:

Jakub Dobrowolski

II miejsce:

Renata Pluskota

III miejsce:

Paulina Dobrowolska 
Karolina Zajda

8.

Walentynowy Konkurs Matematyczny

szkolny

 

9.

Konkurs zbiórki makulatury

szkolny

I miejsce:

Karolina Włodarczyk

II miejsce:

Aleksandra Belica

III miejsce:

Klaudia Stępień

10.

Konkurs zbiórki baterii

szkolny

 

 

11.

Konkurs na wolontariusza

szkolny

 

12.

Szkolny Konkurs Piosenki Angielskiej i Niemieckiej „Muzyka Łagodzi Obyczaje”

szkolny

 

 

 

ZAWODY SPORTOWE 2011/2012

Lp.

Rodzaj i nazwa zawodów

Miejsce

Nazwiska uczniów

1.

Gminne zawody sortowo-pożarnicze

I miejsce

Jabłoniak Marzena

Kołodziejczyk Justyna
Król Julia
Muszyńska Karolina
Pluskota Renata
Herczyńska Maria
Ciesielska Martyna
Szulc Klaudia
Kmita Jakub
Sobczak Aleksy
Domański Patryk
Przybył Szymon
Rzepkowski Mateusz
Plisieci Mateusz

2.

Powiatowe zawody sortowo-pożarnicze

II miejsce – dziewczęta
III miejsce – chłopcy

Jabłoniak Marzena

Kołodziejczyk Justyna
Król Julia
Muszyńska Karolina
Pluskota Renata
Herczyńska Maria
Ciesielska Martyna
Szulc Klaudia
Kmita Jakub
Sobczak Aleksy
Domański Patryk
Przybył Szymon
Rzepkowski Mateusz
Plisieci Mateusz

3.

Mistrzostwa Powiatu Bełchatowskiego w Piłce Siatkowej Chłopców Gimnazjada

III miejsce chłopcy

drużynowo

4.

Indywidualne biegi przełajowe

VII miejsce

VII miejsce

Sylwia Szczepanik

Wawszczak Kamil

5.

Sztafetowe Biegi Przełajowe

V miejsce

V miejsce

Chłopcy

Dziewczyny

6.

Piłka Siatkowa

III miejsce

Chłopcy

7.

Piłka nożna

IV miejsce

Chłopcy

8.

Liga lekkoatletyczna

IV miejsce

IV miejsce

Chłopcy

Dziewczyny

 

Wykaz osiągnięć uczniów 

Publicznego Gimnazjum 
im. Jana Pawła II w Szczercowie
w konkursach i zawodach 
w roku szkolnym 2010/2011

 

Szczerców, 07.05.2013r.

KONKURSY POZASZKOLNE 2010/2011

Lp.

Nazwa konkursu

Zakres

Osiągnięcia

1.

„Igłą Malowane” kat. inne techniki

ogólnopolski

II miejsce:
Stella Kucharska

2.

„Igłą Malowane” kat. inne techniki

ogólnopolski

II miejsce:
Ewelina Grzywaczewska

3.

Turniej Wiedzy Pożarniczej
 i Ekologicznej

powiatowy

III miejsce:
Martyna Wujak

4.

Festiwal Małych Form Teatralnych w Języku Niemieckim

ogólnopolski

III miejsce

5.

Konkurs plastyczny

międzynarodowy

Nagroda specjalna:
Bartłomiej Klimas

6.


Międzyszkolny Konkurs Plastyczny na ilustracje do tekstu Adama Mickiewicza

miedzyszkolny

I miejsce:
Martyna Wujak

7.

KonkursMatematyczno-Przyrodniczy MIX

ogólnopolski

Laureat (VII miejsce):

Joanna Hofman

8.

Konkurs Matematyczny JANTAR

ogólnopolski

Zakwalifikowanie do II etapu:

Joanna Hofman

9.


Konkurs Wiedzy Religijnej

ogólnopolski

Zakwalifikowanie do II etapu:

Kinga Markiewicz

Dominik Zatorski

  

 


KONKURSY SZKOLNE 2010/2011

Lp.

Nazwa konkursu

Zakres

Osiągnięcia

1.

Konkurs literacki „Wokół książki”

szkolny

I miejsce:

Norbert Bednarski

II miejsce:

Klaudyna Wilk

III miejsce:

Karol Szcześniak

2.

Konkurs zbiórki baterii

szkolny

I miejsce grupowo:

klasa Id

I miejsce indywidualnie:

Agnieszka Przybył

3.

Konkurs plastyczny na logo szkoły

szkolny

I miejsce:

Arkadiusz Karasiński
Marcin Wieczorek

4.

Konkurs recytatorski

szkolny

I miejsce:

Karol Szcześniak

II miejsce:

Martyna Wujak

Patrycja Maciejewska

III miejsce:

Szymon Przybył

5.

Szkolny Turniej Piłki Siatkowej Drużyn Mieszanych

szkolne

I miejsce:

klasa Ia

II miejsce:

klasa Ic

III miejsce:

klasa Ib

IV miejsce:

klasa Id

6.

Zbiórka makulatury

szkolny

I miejsce grupowo:

klasa IIb

I miejsce indywidualnie:

Klaudia Stępień

7.

Konkurs kolęd, pastorałek       i piosenek 

o tematyce zimowej: „He, kolędo, łącz narody” kategoria polskojęzyczna

szkolny

I miejsce:

Klaudia Matynia

II miejsce:

Daria Kałużna

Natalia Brożyna

III miejsce:

Krzysztof bednarek

Klaudia Bojakowska

Justyna Sikorska

8.

Szkolny konkurs pastorałek     i piosenek 

o tematyce zimowej: „He, kolędo, łącz narody” kategoria obcojęzyczna

szkolny

I miejsce:

Justyna Walaszczyk

Wyróżnienie:

Paulina Kamieniak

Klaudia Stępień

9.


Szkolny Konkurs Igłą
Malowane

szkolny

I miejsce:

Małgorzata Muszyńska

Martyna Wolniewicz

II miejsce:

Kęsy Agnieszka

Jakub Dobrowolski Kucharska Stella

Borucka Katarzyna

III miejsce:

Paulina Malinowska

 

ZAWODY SPORTOWE 2010/2011

Lp.

Rodzaj i nazwa zawodów

Miejsce

Nazwiska uczniów

1.

Mistrzostwa Powiatu Bełchatowskiego
w Piłce Nożnej Chłopców

II miejsce

Chłopcy

2.

Liga  Lekkoatletyczna na szczeblu Powiatowym             w kategorii Dziewcząt

IV miejsce

Dziewczęta

3.

Liga  Lekkoatletyczna na szczeblu Powiatowym             w kategorii Chłopców

IV miejsce

Chłopcy

4.

Mistrzostwa Powiatu Szkół Gimnazjalnych Dziewcząt

III miejsce

Dziewczęta

5.

Szkolne Zawody Sportowe     w Indywidualnym Biegu Dziewcząt na 800m                     i Chłopców na 1200m

I miejsce

 

II miejsce

 

III miejsce

Tomasz Frąckiewicz

Daria Pluskota

Kamil Wawszczak

Sylwia Szczepanik

Norbert Wójcikowski

Klaudia Dyła

 

Zawody sportowe 2012/2013

I. Szkolne

 

1.INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH 14.09.2012r.

Dziewczyny:

  1. Stępnik Julia – I miejsce
  2. Włodarczyk Karolina – II miejsce
  3. Mateusiak Aleksandra – III miejsce
  4. Dziarek Izabella – IV miejsce
  5. Rozwandowicz Sandra – V miejsce
  6. Pluskota Renata – VI miejsce
  7. Stępień Justyna  - VII miejsce
  8. Szczepanik Sylwia – VIII miejsce
  9. Mirowska Kinga – IX miejsce
  10. Maciejewska Patrycja – X miejsce

Chłopcy:

  1. Labryszewski Jakub – I miejsce
  2. Kur Marcin – II miejsce
  3. Ptak Dominik – III miejsce
  4. Drągowski Paweł – IV miejsce
  5. Czarnecki Piotr – V miejsce
  6. Kaczmarski Mateusz – VI miejsce
  7. Mularczyk Adrian – VII miejsce
  8. Zatorski Kamil – VIII miejsce
  9. Woźniak Michał – IX miejsce
  10. Kuliński Robert – X miejsce

 


2.TURNIEJ „MIKOŁAJKOWY” W PIŁKĘ SIATKOWĄ 3,4.12.2012r.

Dziewczyny:

I miejsce – klasy III

II miejsce – klasy II

III miejsce – klasy I

Chłopcy:

I miejsce – klasy III

II miejsce – klasy I

III miejsce – klasy II

 


3.MISTRZOSTWA  HALOWEJ PIŁKI NOŻNEJ CHŁOPCÓW KLAS I, II.

Klasy I:

 I miejsce – klasa I b

II miejsce – klasa I d

III miejsce – klasa I a

IV miejsce – klasa I c

Klasy II:

I miejsce – klasa II d

II miejsce – klasa II c

III miejsce – klasa II b

IV miejsce – klasa II a

 

II.                 Powiatowe

4. MISTRZOSTWA POWIATU BEŁCHATOWSKIEGO W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH DZIEWCZYN IV MIEJSCE – 9.10.2012r.

Drużyna:

1. Stępnik Julia

2. Włodarczyk Karolina

3. Mateusiak Aleksandra

4. Dziarek Izabella

5. Rozwandowicz Sandra

6. Pluskota Renata

7. Stępień Justyna

8. Szczepanik Sylwia

9. Mirowska Kinga

10. Maciejewska Patrycja

5. MISTRZOSTWA POWIATU BEŁCHATOWSKIEGO W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH CHŁOPCÓW V MIEJSCE – 9.10.2012r.

Drużyna:

1. Labryszewski Jakub

2. Kur Marcin

3. Ptak Dominik

4. Drągowski Paweł

5. Czarnecki Piotr

6. Mularczyk Adrian

7. Zatorski Kamil

8. Kuliński Robert

9. Hofman Szymon

10. Światłowski Dominik

6. MISTRZOSTWA POWIATU BEŁCHATOWSKIEGO W INDYWIDUALNYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH 20.09.2012r.

1. Stępnik Julia – 17 miejsce

2. Włodarczyk Karolina – 35 miejsce

3. Mateusiak Aleksandra – 49 miejsce

4. Dziarek Izabella – 33 miejsce

5. Rozwandowicz Sandra – 44 miejsce

6. Labryszewski Jakub – 38 miejsce

7. Kur Marcin – 47 miejsce
8. Ptak Dominik  - 49 miejsce

9. Drągowski Paweł – 51 miejsce

10. Czarnecki Piotr – 44 miejsce


7.MISTRZOSTWA POWIATU BEŁCHATOWSKIEGO W TENISA STOŁOWEGO 29.11.2012r.

CHŁOPCY MIEJSCE V, DZIEWCZYNY MIEJSCE XII.

1. Peczka Rafał

2. Mularczyk Adrian

3. Kochelski Bartłomiej

4. Bernat Aleksandra

5. Jędraszek Daria

6.Mateusiak Aleksandra

8. MISTRZOSTWA POWIATU BEŁCHATOWSKIEGO W PIŁCE SIATKOWEJ DZIEWCZYN III MIEJSCE 19.03.2013r.

1. Dziarek Izabella

2. Jabłoniak Angelika

3. Rozwandowicz Magda

4. Szczepanik Sylwia

5. Mirowska Kinga

6. Kazimierczak Anita

7. Stępień Justyna

8. Włodarczyk Karolina

9. Pluskota Renata

10. Kałużna Aleksandra

11. Kazimierczak Patrycja


9. MISTRZOSTWA POWIATU BEŁCHATOWSKIEGO W PIŁCE SIATKOWEJ CHŁOPCÓW III MIEJSCE 19.03.2013r.

1. Wąsik Marcin

2. Mularczyk Adrian

3. Hofman Szymon

4. Godek Kamil

5. Mularczyk Maksym

6. Czarnecki Piotr

7. Labryszewski Jakub

8. Pacholak Adrian

9. Światłowski Dominik

   III. Międzyszkolne


10.TURNIEJ SPORTOWY POMIĘDZY GIMNAZJUM, A ZESPOŁEM SZKÓŁ PONADGIMNAZJIALNYCH W SZCZERCOWIE – 22 MARCA 2013r.

Dziewczęta  z Gimnazjum:

Koszykówka 18:0 ( dla PG Szczerców)

Siatkówka 2:0 (dla PG Szczerców)

Chłopcy:

Piłka nożna 2:5 (dla uczniów ZSP Szczerców)

Koszykówka 0:14 (dla uczniów ZSP Szczerców)

Siatkówka 2:1 (dla uczniów PG Szczerców)

IV Między-powiatowe
  1. HALOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ „PAMAPOL – CUP”

RUSIEC – 12.12.2012r.

 Zdobycie IV miejsca