KADRA PEDAGOGICZNA



Lista nauczycieli Szkoły Podstawowej im. ks. Józefa Baranowicza w Szczercowie w roku szkolnym 2017/2018

  1. Siciarz Aleksandra – dyrektor szkoły
  2. Dobrowolska Grażyna – wicedyrektor szkoły
  3. Drzewosz Wiesława – wicedyrektor szkoły
  4. Malinowska Aleksandra – wicedyrektor szkoły
  5. Anglart – Maciejewska Magdalena
  6. Balcerzak Danuta
  7. Bamberska- Czyżewska  Agnieszka
  8. Bartosik Krystyna
  9. Bednarska Jolanta
  10. Belica – Bieńkowska Dagmara
  11. Belica Anetta
  12. Bogunia Katarzyna
  13. Bojakowska Izabela
  14. Bubińska Edyta
  15. Damas Marek
  16. Dłubak  Martyna (nieobecna w roku szkolnym 2017/2018)
  17. Dobrowolska Anna
  18. Dobrowolski Janusz
  19. Domańska Marta
  20. Dragon Marta
  21. Dyrkacz Marta
  22. Fijałkowska-Kaczmarska Iwona
  23. Gagracz Edyta
  24. Gajda Mariola
  25. Gasiński Dawid
  26. Głąb Katarzyna
  27. Gosławski Krzysztof
  28. Grabka  Ewelina
  29. Gruchała Magdalena
  30. Grzelak Małgorzata
  31. Grzybek  Rozsanna
  32. Hałada Beata
  33. Herczyńska Małgorzata
  34. Hetman – Nowak Agnieszka
  35. Hofman Izabela
  36. Jasińska Joanna
  37. Jurczyk Agata
  38. Kaczmarska Agnieszka
  39. Kamecka Bogusława
  40. Kamiński Marek
  41. Kieruzel – Siewiera Katarzyna
  42. Kociuga Anna
  43. Koper Małgorzata
  44. Koperek Bogusława
  45. Koperska Paulina /zast. za K. Sobalę/
  46. Kotyla Elżbieta (nieobecna w roku szkolnym 2017/2018)
  47. Kucharska Elżbieta
  48. Kucharski Karol
  49. Kudaj Ewelina
  50. Kuliński Janusz
  51. Kulka Andrzej
  52. Kulka Łukasz
  53. Małkowska Bogusława
  54. Mitka Zbigniew
  55. Modlińska Jolanta
  56. Olczak Aneta /zast. za M. Wulkiewicz/
  57. Olczak Katarzyna
  58. Olczak Renata
  59. Olejniczak Beata
  60. Olejnik Halina
  61. Osuchowska Marzena
  62. Papuga Emilia
  63. Pawlikowski Marcin
  64. Peczka Anna
  65. Pęciak Renata
  66. Piela Justyna
  67. Pluskota Krzysztof
  68. Pluta Julita /zast. za A. Siciarz/
  69. Rakus Aleksandra
  70. Rosiak Daria
  71. Ryś Milena /zast. za E. Wróblewską/
  72. Salamon Marta
  73. Sarowska – Rorat Agnieszka
  74. Siewiera Sylwia
  75. Skiberowska Justyna
  76. Sobala Anna
  77. Sobala Karolina (nieobecna w roku szkolnym 2017/2018)
  78. Soboń – Stanisz Katarzyna
  79. Stachewicz Barbara
  80. Stanisławska – Opalińska Anna
  81. Stasiak Mariola
  82. Stępień Anna
  83. Stępnik Agnieszka
  84. Studzińska Ewelina
  85. Studzińska Magdalena
  86. Stykała Justyna
  87. Szubert Bożena
  88. Tądel Agnieszka
  89. Tomala Agnieszka
  90. Topolska Monika (nieobecna w roku szkolnym 2017/2018)
  91. Uniszewska Agnieszka
  92. Wańdoch Krystyna
  93. Wawrzyniak Małgorzata
  94. Wieczorek Joanna
  95. Wirska Elżbieta
  96. Wojtaszewska Katarzyna
  97. Woźniak Anna /zast. za M. Dłubak/
  98. Wróblewska Dorota
  99. Wróblewska Emilia (nieobecna w roku szkolnym 2017/2018)
  100. Wulkiewicz Magda (nieobecna w roku szkolnym 2017/2018)
  101. Wyszatycka Monika
  102. Zimna Jadwiga
  103. Zimna Monika
  104. Zimoń Barbara